Nabídka spolupráce

Hledáte práci? Možnost seberealizace a dalšího osobního rozvoje? Nebo jen brigádu či přivýdělek k Vaší práci, studiu nebo mateřské? Chcete šanci stát na začátku něčeho nového a podílet se na rozvoji společnosti? Pak jste tady správně, podívejte se na aktuálně obsazované pozice.

Nabízíme maximální možnou podporu, zaškolení, motivační finanční ohodnocení, žádný finanční strop, férový přístup, jednoduché a jasné podmínky spolupráce, flexibilní pracovní dobu a sortiment, který ve světě nemá absolutně žádnou konkurenci díky patentům na technologii.

Očekáváme ochotu pracovat a něčeho dosáhnout, schopnost po zapracování pracovat samostatně, komunikativnost, spolehlivost, cílevědomost, ochotu učit se novým věcem a rozvíjet se. Zkušenosti z předchozích zaměstnání nebo podnikání jsou výhodou, nikoliv podmínkou.

Pozice, které aktuálně obsazujeme

Do odvolání veškeré pozice obsazujeme v rámci celé ČR.

Obchodní zástupce:

                    Rád/a pracujete s lidmi? Baví Vás obchod? Chcete mít práci, kde je volná pracovní doba, kterou si můžete upravit podle svých aktuálních potřeb a adekvátní finanční ohodnocení? Chcete pracovat s exkluzivním sortimentem?  Pošlete životopis a něco málo o sobě na prace@psultrasound.cz, ozveme se Vám.

Manažer obchodního týmu:

                    Rád/a pracujete s lidmi, umíte je řídit, motivovat a podpořit? Máte zkušenosti s vedením týmu obchodníků? Hledáte nový prostor, kde se můžete uplatnit a zužitkovat své zkušenosti? Máte tým, který si přivedete s sebou? (není podmínkou, pouze výhodou). Pošlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis na prace@psultrasound.cz.

Obchodní partner:

                    Jste firma, lékárna, zubní ordinace nebo ordinace dentální hygieny, máte obchod s výrobky pro zdravý životní styl, obchod s kosmetikou nebo obchod se sortimentem pro domácí mazlíčky a máte zájem o spolupráci s námi, ať už v rámci distribuce, reklamy, nebo na jiné úrovni? Kontaktujte nás na e-mailové adrese info@psultrasound.cz a probereme, jaké jsou možnosti.