Ultrazvukové kosmetické přístroje a krémy EMMI-SKIN

Pro koho je ultrazvukový přístroj emmi-skin určen? emmi-skin i emmi-sport jsou určeny pro všechny bez rozdílu věku. Používají se k ultrazvukové terapii a léčbě, ať už v oblasti kosmetiky například při akné a čištění pleti, tak i v anti-agingu, kde zpomalí procesy stárnutí, obnoví pevnost a pružnost pokožky a nebo jako podpůrný prostředek při řešení následků úrazů, otoků a různých neuralgií.

Jak Váš ultrazvukový přístroj funguje a je bezpečný?  Ultrazvuk jako takový se v lékařství používá už desítky let a to zcela bez vedlejších nebo nežádoucích účinků. Obecně platí, že je naše inovativní ultrazvuková technologie pro zdravé lidi naprosto bezpečná. Veškeré naše přístroje i kosmetické přípravky jsou samozřejmě certifikované. V podstatě jsou účinné složky krémů, gelů, atd. transportovány ultrazvukovými vlnami hlouběji do pokožky, kde rozvinou plný účinek a ultrazvukové vlny zároveň působí mikromasáž hlubších vrstev pokožky. Tímto způsobem se zlepší celková struktura pokožky. Navzdory pozitivním účinkům byste měli věnovat pozornost návodu na použití a bezpečnostním upozorněním a řídit se jimi.

Jak často se emmi-skin používá? Emmi-skin se používá 2x až 3x týdně přibližně 10 minut ráno a večer, záleží na očekávaných výsledcích a důvodu léčby či terapie. Při této frekvenci je třeba po 3 měsících používání vyměnit ultrazvukový nástavec, aby byla i nadále zajištěna správná funkčnost přístroje.

Za jak dlouho uvidím výsledky? Existují různé ultrazvukové přístroje s různými úrovněmi intenzity. Čím nižší frekvence zvukových vln, tím intenzivnější je péče. Většina ultrazvukových zařízení pracuje s frekvencí 1 MHz nebo 3 MHz (MegaHertz), což znamená přibližně jeden až tři miliony vibrací za sekundu pro naši pokožku. Vlny nejsou vnímány našima ušima kvůli jejich rychlosti. Vlivy 1 MHz pronikají hlouběji do pokožky a proto nejsou doporučovány mnoha kosmetičkami a dermatology. Přístroj emmi®- skin pracuje s intenzitou 3 MHz, aby nedošlo k přílišnému namáhání pokožky. I přes nižší intenzitu můžete dosáhnout stejných výsledků, důležitý je správný výběr ultrazvukových přípravků a krémů a samozřejmě hodně záleží také na aktuálním stavu Vaší pokožky. Vše, co musíte udělat, je být trpěliví a dát důkladné a pravidelné péči několik týdnů čas.

Kdy by se přístroj emmi-skin neměl používat? Ultrazvuková léčba není vhodná pro nádory a to ani při podezření. Kontraindikací je používání léků na ředění krve. V případě že je pokožka tenká a citlivá (například kolem očí), měla by být ultrazvuková terapie používána s opatrností. Měli byste se vyhnout otevřeným ranám, bakteriálním infekcím kůže, trombóze nebo čerstvým chirurgickým jizvám, aby nedošlo k vážným poraněním.